Nowości w serwisie - wariant 3:
[Inne skrypty]
[Podgląd]
[Reset ustawień]

Rozbudowana wersja modułu przedstawia możliwości samodzielnego redagowania działów serwisu - w tym wypadku działu Nowości.

Ta wersja modułu pozwala na dowolne kształtowanie wyglądu informacji. Otrzymujecie Państwo pole edycyjne, wyglądem zbliżone do popularnych edytorów tekstu (min. MS Word). Wspomaga ono formatowanie wyglądu serwisu bez potrzeby znajomości języka HTML. Można także do niego wklejać tekst bezpośrednio z innych programów bez utraty formatowania tekstu, co pozwala szybko i łatwo przenieść do serwisu wcześniej przygotowane materiały.

Do poprawnego działania moduł wymagana jest (ale tylko na komputerze, na którym wykonywana jest edycja danych) przeglądarka Internet Explorer 5.5 lub nowsza.

Moduł zawiera jedynie kilka elementów. Na Państwa życzenie może zostać rozszerzony o np. zajawkę informacji, dołączanie dodatkowych plików do pobrania, szablony wiadomości, archiwum, itp.

Kolejnością wyświetlania nowości na stronie można sterować klawiszami znajdującymi się obok okna ze spisem tytułów.
Po ustaleniu żądanej kolejności i kliknięciu OK - kolejność nowości na stronie zostanie zmieniona.

Po zapoznaniu się z możliwościami edycyjnymi proszę posłużyć się klawiszem [Podgląd] aby obejrzeć efekty swoich działań.

Jeśli wykonacie Państwo wiele zmian, to na szybki powrót do pierwotnych ustawień pozwoli klawisz [Reset ustawień].


Lista nowości (pola: Akceptcja, Tytuł):Uwaga: Po dokonaniu zmian w kolejności, kliknij OK!