Zmiana siedziby firmy
2003-10-11

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oddajemy do Państwa rąk nowy moduł programowy.
Pozwala on szybko i łatwo stworzyć ofertę produktów z podziałem na wiele kategorii.

Poszczególne produkty można opatrywać komentarzami, zmieniać ich parametry, opatrywać zdjęciami i wiele innych.

Mamy nadzieję, że produkt ten przysłuży się prowadzonej przez Państwa działalności i pozwoli zaistnieć na nowych rynkach sprzedaży.

Zobacz: /podglad/oferta/oferta.php
Z rynku walutowego
2003-12-31

Euro najsilniejsze w historii wobec dolara
(PAP, MD/01.01.2004, godz. 10:12)
Kurs euro względem dolara pobił w Sylwestra 2003 nowy rekord wszechczasów i wszedł w nowy rok na poziomie najwyższym od czasu wprowadzenia europejskiej waluty przed czterema laty.

Kurs euro, który w poniedziałek przeszedł po raz pierwszy w swej historii granicę 1,25 dolara, w środę w Europie przekroczył kolejny próg 1,26 dolara, a kilka godzin później, w początkach dnia w Nowym Jorku, pobił absolutny rekord 1,2649 dolara.

Później jednak euro nieco osłabło i w chwili rozpoczęcia Nowego Roku na Starym Kontynencie kosztowało za Atlantykiem poniżej 1,26 dolara.

W skali roku euro zyskało na wartości około 20 procent. Eksperci zwracają uwagę na niekorzystne tego skutki dla eksporterów europejskich i podkreślają, że wzrost kursu jednostki europejskiej względem amerykańskiej jest nie tyle wynikiem siły euro, co kłopotów Stanów Zjednoczonych, borykających się z wysokim deficytem w bilansie płatniczym.

 
2003 © Copyright by Arkis